Hakkımızda

Altınkum Emlak, emlak sektöründe temel alınan esasları tamamen değiştirmek üzere yola çıkmış, yüksek başarı idealleriyle ilerleyen bir firmadır. Bizim amacımız gördüğünüz bütün emlakçıklardan çok daha farklı olabilmek, çalıştığımız herkese yarattığımız farkı gösterebilmektir. 

Ahlaki temellere dayandırdığımız işletmemizi geleceğe doğru götürürken doğruluk ve dürüstlük bizim en büyük yol göstericimizdir. Bu ideallerle çıktığımız yolculuğumuzun 2'inci yılında, katettiğimiz mesafe, kazandığımız tecrübeler ve biriktirdiğimiz güzel dostluk bağlarıyla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anlıyoruz.

İlk önceliğimiz yaptığımız ticaretin hem müşterimiz hem de bizim için mantıklı olmasıdır. Bir değer yaratmak ve bu değeri piyasaya sunmak bu işte herkesin kaçırdığı yegane noktadır. Eğer bir mülke değer katmayı bilmiyorsanız o mülkü değerinin altına çekersiniz. Aslolan markanızla, kişiliğinizle bu mülkün değerini yükseltmek ve değerince işlem gördürmektir.

Biz bu işi profesyonel bir şekilde yapmak için her zaman kendimizi geliştiriyor yeni yollar arıyor ve buluyoruz. Websitemizde bütün ilanlarımızı detaylı bir şekilde görebilir ve firmamızla ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emlak Dünyası bölümünden sektörümüzle ilgili yenilikleri, haberleri ve gelişmeleri takip edebilir ayrıca emlak işlemleri ile ilgili aklınızdaki sorulara cevaplar bulabilirsiniz.